Müügitingimused

Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad glamcloset.eu e-poest ostja (edaspidi Klient) ja ettevõtte OÜ Glam Closet (edaspidi e-pood glamcloset.eu) vahel kaupade ostmisel.

Müügitingimused reguleerivad glamcloset.eu ja Kliendi vahelisi tekkivaid õigussuhteid.

E-poest ostu vormistamisega kinnitab Klient, et on tutvunud käesolevate müügitingimustega ning nõustub neid järgima.

E-pood glamcloset.eu jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse www.glamcloset.eu veebilehel.

Hinnainfo

E-poes müüdavate toodete hinnad on arvestatud eurodes ning on märgitud toodete juurde. Ostuhinnale lisandub transporditasu vastavalt Kliendi valitud tarneviisile.

Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (2 päeva peale tellimuse vormistamist).

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste/hindade muutmist, kohaldatakse Kliendi ja OÜ Glam Closet tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või teiste makselahenduste abil.

Täitke andmete ja tellimuse kinnitamise lehel olevad lahtrid tähelepanelikult, kuna esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

E-poes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E-R 10.00-17.00). Kui tellimus esitatakse reedel peale kella 17.00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Müügilepingu jõustumine

Müügilepinguga kohustub glamcloset.eu andma Kliendile üle ostetud kauba. Klient on kohustatud tasuma arvel esitatud summa e-poe arvelduskontole ning võtma kauba vastu.

Kliendi ja glamcloset.eu vaheline müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest e-poe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Peale müügilepingu jõustumist, komplekteerib glamcloset.eu 1 tööpäeva jooksul tellimuse ning annab selle üle logistikaettevõttele.

Eestisisene tarneaeg on 0-3 tööpäeva.

Glamcloset.eu ei vastuta tarneaja pikenemise eest, kui tellimus on logistikaettevõttele üle antud õigeaegselt, kuid viibib logistikaettevõtte tegevuse/tegevusetuse tagajärel.

Kauba tarnekulud kannab Klient ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Taganemisõigus

Peale tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Nimetatud taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik veendumiseks kauba olemuses ja omadustes nii nagu see on lubatud kauba testimiseks tavalises poes.  Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode peab olema etikettidega ning ei tohi omada kasutamise märke (määrdunud, parfüümi lõhn, kahjustatud). Kui tagastatav kaup ei vasta eelnevatele nõuetele, siis ei kuulu toode ka tagastamisele ega ümbervahetamisele.

Kauba tagastamise/ümbervahetamise soovist tuleb teada anda 14 päeva jooksul peale kauba kätte saamist kirjalikult e-maili teel info@glamcloset.eu

Kauba tagastamise kulud kannab ostja.

Glamcloset.eu tagastab kauba kättesaamisel Kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul kauba eest saadud tasu.

Isikuandmete käitlemine

Glamcloset. eu kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning Kliendile kauba kättetoimetamiseks.

Glamcloset.eu edastab isikuandmeid logistikateenust pakkuvatele ettevõtetele selleks, et tellimus kohale toimetada.

Glamcloset.eu  järgib isikandmete kaitsega seotud seadusandlust ning tavasid ja ei edasta kliendi isikuandmeid kõrvalistele isikutele.

Intellektuaalne omand

Kõik intellektuaalne vara www.glamcloset.eu veebilehel ja Facebooki fännilehel on OÜ Glam Closet omand ja kaitstud autoriõiguse seadusega.

Intellektuaalse omandi kopeerimine, levitamine, kommertseesmärkidel avaldamine, massimeedias kasutamine või muul viisil kasutamine ilma autori nõusolekuta on keelatud.

Vaidluste lahendamine 

Kui Kliendil on glamcloset.eu osas pretensioone, tuleb need saata e-mailile info@glamcloset.eu

Kui Klient ja glamcloset.eu ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja e-poe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.